AData 1M Sync And Charge MicroUSB Cable

بخرید و 450 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

کابل میکرو یو اس بی ای دیتا با گارانتی یکساله آونگ

امکانات و قابلیت های محصول

productImage4578

طراحی دو طرفه برای استفاده راحت تر از USB

productImage7648

uدهه های متمادی افراد در کار کردن با USBهای معمولی دچار مشکل بودند: بار اول کابل را متصل می کنم؟ یا مجبورم بچرخانم؟ دیگر نیازی به این سوال نیست، طراحی USB دو طرفه موجب می شود که زندگی جدید هوشمندانه تر و کاراتر باشد.

شارژ و انتقال اطلاعات سریع با 2.4 آمپر

productImage7650

در این محصول از مس قلع اندود برای سیم نوع 24AWG استفاده شده که برای جریان 2.4 آمپری مناسب است. مواد و ساخت با کیفیت موجب شده است که شارژ و انتقال اطلاعات با سرعت انجام شود و قطع شدن و مزاحمت حین کار از بین برود تا شما از فرآیندی با قابلیت اطمینان بالا برخوردار شوید.

کابل محکم و زیبا

productImage7651

کابل های معمولی میکرو USB خم می شوند، پیچ می خورند و گره می افتند. در طول زمان، سیم داخلی آسیب می بیند و باعث می شود شارژ و انتقال اطلاعات دچار اختلال شود. کابل های ADATA با استفاده از کابل بادوام و محکم این مشکل را رفع کرده است. کابل های میکرو USB دوام بسیار طولانی، عملکرد مداوم در بالاترین سطح و زیبایی جذاب را به همراه دارد.

طراحی شخصی خود را انتخاب کنید

productImage7649

مطابق مد روز باشید و از میان 7 رنگ مختلف، رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید: مشکی، طلایی، آبی، نقره ای، قرمز، بنفش، طلایی صورتی. به زندگی، سبک مد و انتخاب خود فکر کنید.

سازگاری با تعداد زیادی از دستگاه های اندرویدی

productImage7652

کابل جدید امکان استفاده با درگاه های USB استاندارد را دارد. لذا این کابل ها سازگار با گوشی های هوشمند، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر رومیزی هستند و با بهترین آسایش فایل ها را انتقال داده و ابزارهای همراه را شارژ می کند.

مــزایا
مــعایب