ارسال کالا

 

 

1) سفارشات کرمانشاه

در صورتیکه شما ساکن کرمانشاه باشید پس از ثبت سفارش جهت ارسال کالا  با شما تماس گرفته میشود.

چنانچه این تماس به هر علتی انجام نشد حتماً با ما تماس بگیرید.

 

در حال حاضر ارسال کالا در محدوده شهر کرمانشاه توسط پیک و تعرفه رایگان است و نیز زمان ارسال آن تا 24 ساعت کاری میباشد

 

2) سایر استان ها

پس از تایید نهایی و تسویه مبلغ فاکتور ، بلافاصله فاکتور شما به بخش مربوطه جهت بسته بندی و تحویل به پست جمهوری اسلامی ارجاع داده خواهد شد. در زمینه ی ارسال کالا نکات زیر قابل توجه می باشد:

اگر کالا قبل از ساعت 12 در فروشگاه اینترنتی بهینه خرید ، ثبت و نهایی گردد ( تسویه مالی ) ، کالا همان روز به شرکت پست تحویل داده خواهد شد.

اگر کالا بعد از ساعت 12 در فروشگاه اینترنتی بهینه خرید ، ثبت و نهایی گردد ( تسویه مالی ) ، کالا فردای آن روز ( روز کاری ) به شرکت پست تحویل داده خواهد شد.

کالا توسط پست پیشتاز ارسال شده که در اکثر مواقع 24 ساعته به خریدار تحویل داده خواهد شد البته این زمان با توجه به نقاط دور افتاده و خاص می تواند بین 24 ساعت تا 72 ساعت متغیر باشد.

بعد از تحویل بسته به شرکت پست کد پیگیری برای خریدار پیامک شده و مرسوله از طریق لینک زیر قابل پیگیری می باشد. 
 

پیگیری مرسوله از طریق سایت پست جمهوری اسلامی ایران 


ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم

سرعت در ارسال کالا همراه با دقت را در دستور کار خود قرار داده ایم و زمان را از دست نخواهیم داد تا که هر چه سریعتر کالا به شما تحویل داده شود.

 


بازپرداخت وجه و انصراف از ارسال کالا

 

در صورتیکه به هر دلیلی پس از واریز وجه و قبل از ارسال کالا از خرید منصرف شدید، درخواست بازپرداخت وجه خود را به صورت مکتوب در سایت ثبت نمائید تا سفارش شما کنسل شده و مبلغ واریزی شما به حساب شما عودت داده شود.