از این که سایت ما را برای خرید انتخاب می کنید مفتخر هستیم و به خود می بالیم.
بدین وسیله این سایت قوانین و مقررات خود را به عرض شما عزیزان می رساند و به دلیل اینکه داد و ستد در محیط این سایت انجام می گیرد درنتیجه قوانین و مقررات حاکم در این سایت که بر گرفته از قوانین جمهوری اسلامی می باشد جاری خواهد بود.

1) انتخاب و گزینش کالا:

 در این مرحله کاربر کالای خود را در این سایت جستجو می کند و آن را پیدا نموده و قصد نهایی کردن انتخاب خود (خرید) را دارد که در این صورت توجه به این نکته حائز اهمیت می باشد که کالا را دقیقا با توجه به توضیحات و تصویر آن انتخاب نماید که در این موضوع فروشگاه بهینه خرید موظف است توضیحات منطبق بر واقعیت کالا را ارائه دهد.

2) ثبت سفارش:

 در این مرحله کاربر می تواند ثبت نام کرده و حسابی را برای خود در سایت ایجاد می نماید که هر بار دیگر لازم به وارد نمودن اطلاعات خویش ندارد و کاربر باید اطلاعات خود را از جمله آدرس و شماره تماس را دقیق و کامل وارد نماید که اخلالی در اقدامات آتی از جمله ارسال و پیگیری کالا پیش نیاید.

 

* تذکر: جهت پیگیری کامل خرید و سفارشات خود حتما قبل از ثبت سفارش و یا انجام هر گونه عملیات، در سایت ثبت نام کنید


3) روش های پرداخت:

 در سایت بهینه خرید پرداخت به دو صورت انجام می گیرد:
 الف) پرداخت آنلاین به وسیله ی درگاه های اینترنتی بانک های عضو شتاب :اگر می خوهید آنلاین مبلغ فاکتور را تسویه نمایید روی گزینه ی پرداخت آنلاین در مراحل خرید کلیک کرده و به درگاه پرداخت یکی از بانک های عضو شتاب راهنمایی خواهید شد،برای این کار باید کارت حساب بانکی یکی از بانک های عضو شتاب را داشته باشید که رمز دوم آن ( رمز اینترنتی ) فعال باشد و در حین خرید بانک مربوطه اطلاعاتی همچون شماره کارت،رمز دوم،شماره cvv2 و تاریخ انقضای کارت را از شما دریافت می نماید.
ب)انتقال وجه ( کارت به کارت ):در صورتیکه به هر علت امکان پرداخت آنلاین برای شما فراهم نیست

شما  میتوانید با مراجعه به بانک، مبلغ سفارش خود را به شماره حساب

6104 - 3378 - 9609 - 3497

بانک ملت به نام شایان رستمی

واریز فرمائید و یا با روشهای متنوع پرداختهای الکترونیکی غیر حضوری از طریق سایت بانک خود اقدام به پرداخت نمائید.

پس از واریز وجه حتما اطلاعات واریزی خود را در سیستم ثبت فرمائید

 

لازم به ذکر است که به دلیل نوسانات قیمت،سفارش ثبت شده به مدت 48 ساعت تسویه نشده باقی می ماند و در صورت عدم پرداخت سفارش حذف شده و یا به قیمت آن روز محاسبه می شود.(حتما پس از گذشت 48 ساعت از ثبت سفارش برای انتقال وجه با شماره ی 08337295572 هماهنگی لازم را به عمل آورید)
پس از انتقال وجه به حساب مذکور با شماره ی 08337295572 تماس حاصل فرمایید (در ساعات 9 الی 14 و 16 الی 19) که از شما شماره ی پیگیری انتقال وجه که در رسید انتقال وجه درج می شود در خواست می گردد.

4) بازپرداخت وجه و انصراف از ارسال کالا: 

در صورتیکه به هر دلیلی پس از واریز وجه و قبل از ارسال کالا از خرید منصرف شدید، درخواست بازپرداخت وجه خود را به صورت مکتوب در سایت ثبت نمائید تا سفارش شما کنسل شده و مبلغ واریزی شما به حساب شما عودت داده شود.5) نحوه تایید و ارسال کالا:

پس از ثبت سفارش و تایید پرداخت بانکی،نسبت به بسته بندی و آماده سازی کالا اقدام می شود و به موسسه حمل و نقلی که شما در حین خرید انتخاب نموده اید،تحویل می گردد.هر گونه تغییر در این روند حتما با خریدار هماهنگ خواهد شد.

5) مدت زمان ارسال و تحویل سفارش:

 با توجه به نحوه ی ارسال انتخابی و پس از آماده سازی و بسته بندی، اگر خرید تا قبل از ساعت 18 در سایت ثبت و تسویه گردد فردای آن روز ( روز کاری ) ارسال خواهد شد و به نسبت طولانی بودن مسیر و مدت زمان تحویل حمل و نقل موسسه انتخابی از جانب شما این زمان بین 48 ساعت تا 72 ساعت متغییر می باشد.

6) نحوه پیگیری مرسوله:

زمان،نحوه و شماره پیگیری مرسوله ی شما پس از تحویل به پست،باربری،تیپاکس و یا هر مدل از ارسال کالا به وسیله پیامک و یا ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد ،در صورت نیاز به پیگیری بیشتر می توانید با شماره 08337295572 تماس حاصل فرمایید.

7) دریافت کالا توسط خریدار:

 در زمان دریافت کالا حتما به ظاهر کالا توجه نمایید که هیچ گونه شکستگی،روندگی،رطوبت و باز شدن وکوم وجود نداشته باشد و در صورت مشاهده هر یک از موارد از تحویل گرفتن کالا خودداری فرمایید و در صورت تحویل گرفتن کالا با این شرایط فروشگاه بهینه خرید هیچ گونه مسئولیتی را در این مورد بر عهده ندارد.

*تذکر :

 در سفارشات از راه دور مصرف کننده میتواند تا هفت روز کاری نسبت به بازگرداندن کالا به مرکز خرید اقدام نماید و وجه خود را بدون اخذ هیچ گونه کسوراتی دریافت نماید.

لازم به ذکر است هزینه باز پس فرستادن کالا بر عهده خریدار میباشد و خریدار از کالای فوق استفاده نکرده باشد.


8) ارسال نظرات در سایت:

 ارسال نظر در این سایت با تایید مدیریت قابل نمایش می باشد و این مجموعه اجازه دارد نظرات خلاف واقع و غیر اخلاقی را با صلاح دید خود تایید ننماید،البته لازم به ذکر است که عدم تایید نظرات به معنی سلیقه گرایی عده ای خاص نیست و تنها نظرات غیر قانونی،غیر اخلاقی و خلاف واقعیت تایید نخواهند شد و این حق را سایت برای خود محفوظ می دارد.

9) تبلیغات در سایت:

 این سایت یک فروشگاه اینترنتی می باشد و هر گونه تبلیغ در این سایت تنها در راستای تحقق اهداف خود سایت صورت می گیرد و بدین وسیله اعلام می نماید تبلیغات در هر محل از این سایت به هر نحوی مخالف قوانین فروشگاه اینترنتی بهینه خرید می باشد و اجازه دارد آن را حذف نماید و در صورت تداوم می تواند از مراجع قانونی این مسئله را پیگیری نماید.

10) حق مالکیت معنوی و مادی:

 ماکیت محتوی سایت به فروشگاه اینترنتی بهینه خرید متعلق می باشد و استفاده از هر منبع از آن مانند: علائم تجاری،لوگو،بنرهای تبلیغاتی،توضیحات و تصاویر کالا خلاف قوانین می باشد و قابل پیگیری از طرق قانونی می باشد.

11) آدرس های فروشگاه بهینه خرید:

این مجموعه دارای آدرس های زیر می باشد و مسئولیتی نسبت به مطالب منتشر شده از آدرس های دیگر ندارد.

www.behinekharid.com
www.behinekharid.ir
www.behinekharid.org
www.behinekharid.net

12) تغییر محتوای سایت:

 این مجموعه اختیار دارد به صلاح دید خود در هر زمان که لازم بداند نسبت به تغییرات محتوای سایت از جمله ظاهر،قیمت کالا،تصویر کالا و ... اقدام کند و یا حتی فعالیتی را کاملا متوقف نماید.

13) کالاهای ارائه شده در سایت:

 در این مجموعه به هیچ عنوان کالای کارکرده،قاچاق،تقلبی،سلاح گرم و سرد،حیوانات،میراث ملی و فرهنگی،مواد مخدر و در نهایت هر کالایی که منافع فردی و ملی را مورد هجوم قرار دهد ارائه نخواهد شد و این سایت خود را تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می داند.


در پایان هدف از ارائه این مطالب ایجاد محیط امن و قانونمند می باشد و در هر مسئله ی مورد اختلاف این مجموعه تمام تلاش خود را انجام می دهد تا با پیدا کردن راه حل،قدمی در راستای کمک به مشتری گرامی بردارد.


در صورت نیاز به ارتباط بیشتر و هر گونه سوال می توانید با شماره 08337295572 تماس حاصل فرمایید