امروزه یکی از سرفصل های اصلی مدیریت مالی در سطح خانوار ، تامین مایحتاج افراد تشکیل دهنده ی خانواده با حداقل هزینه ی پرداختی می باشد یعنی اگر مایحتاج یک فرد از طریق درست آن تامین شود می تواند به بخش اقتصادی خانواده کمک شایانی به عمل آورد.

ما قیمت مناسب و رقابتی را در این می دانیم که همواره بتوانیم با کمترین هزینه کالا را به مصرف کننده برسانیم و در مدیریت مالی هر فرد سهیم باشیم. قیمت نهایی شامل یک هزینه ی اصلی و هزینه های جانبی می باشد که به شرح زیر ما تلاش خواهیم کرد آن ها را مدیریت نماییم:

☑ تلاش ما در زمینه ی تامین کالا
ما با تحقیق و تجربه در زمینه ی تامین کالا به سراغ برترین واردکنندگان و تولید کنندگان رفته ایم که کالای موجود در سایت را بدون هیچ واسطه ای با نازل ترین قیمت ممکن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

☑ تلاش ما در زمینه حذف و یا کاهش هزینه های جانبی :
همانگونه که مطلع هستید به قیمت کالا در مواردی هزینه های جانبی چون حمل و نقل ، مالیات و ... اضافه می گردد. که در هر مورد به شرح زیر سعی در تعدیل ( کاهش ) آن داریم:


✔ حمل و نقل : ما برای هر بسته در حال حاضر کمترین هزینه ی حمل را اعمال می نماییم که در بسیاری از طرح های فروش و جشنواره ای این مبلغ کاهش و یا در برخی موارد حذف خواهد شد.

✔ مالیات : در حال حاضر هیچ مبلغی با هیچ عنوانی در قالب مالیات از خریدار اخذ نمی شود.
 

⬅نهایتا یکی از اولویت های ما تمرکز بر قیمت گذاری صحیح می باشد و همواره در بهبود این روند تلاش خواهیم کرد.