هارد اکسترنال RGB مدل HD770G ای دیتا

هارد اکسترنال RGB مدل HD770G ای دیتا

اولین هارد اکسترنال RGB جهان. با استفاده از HD770G می توانید تمام بازی ها و اطلاعات خود را ذخیره کنید. علاوه بر این HD770G دارای استاندارد IP68 و این بدان معناست که نه تنها دارای بدنه سه لایه مقاوم است بلکه در برابر آب، گرد و غبار و شوک هم مقاوم است. از یک هارد اکسترنال نمی توان انتظاری بیش از این داشت.

دستگاهی منحصر به فرد

به لطف طراحی خاص و دو نوار نورانی در اطراف هارد اکسترنال این دستگاه شبیه هیچ هارد کسترنال دیگری نیست. در بین این دو نوار یک بافت متخلل وجود دارد که هنگام نورافشانی چراغ های RGB ظاهری زیباتر به HD770G می بخشد.

هارد اکسترنال ای دیتا HD770G

دارای استاندارد نظامی

HD770G طوری طراحی شده است که مانند یک جنگجو سخت باشد! با رعایت استاندارد MIL-STD-810G 516.6 ، این هارددیسک اکسترنال می تواند از سقوط های ناگهانی از ارتفاع 1.22 متر جان سالم به در ببرد و از اطلاعات ذخیره شده محافظت کند.

هارد اکسترنال HD770G

محافظت سه لایه

با ساختار سه لایه محکم متشکل از یک لایه سیلیکونی برای جذب شوک، یک لایه میانی مقاوم و بدنه اصلی هارد HD770G می تواند در برابر تمام اتفاق های پیش بینی نشده حتی در دست کم دقت ترین افراد هم دوام بیاورد.

هارد اکسترنال HD770G

از بازی های خود در برابر آب و گرد و غبار محافظت کنید

HD770G حتی فراتر از استانداردهای IP68  از اطلاعات شما در برابر آب و گرد و غبار محافظت می کند. به صورت خاص می تواند 120 دقیقه در عمق 2 متری آب مقاومت کند.

هارد اکسترنال HD770G مقاوم در برابر آب و گرد و غبار

ظرفیت بالای ذخیره سازی

می توانید فضای ذخیره سازی محدود روی کنسول های بازی خود را، با استفاده از HD770G و فضای زیاد برای ذخیره سازی بازی های خود جبران کنید. این هارد اکسترنال نه تنها برای بازی های کنسولی بسیار کارآمد است بلکه برای بازی های کامپیوتری هم گزینه بسیار مناسبی است.

امنیت داده ها با رمزگذاری AES

رمزگذاری AES 256 بیتی داده ها از طریق رمز عبور محافظت می کند و دور از دسترس افراد کنجکاو قرار می دهد.

هارد اکسترنال RGB مدل HD770G

درپوش پورت با طراحی انحصاری

برخلاف درپوش هاردهای اکسترنال دیگر که به زحمت بسته می شوند درپوش HD770G به راحتی بسته می شود و از دستگاه در برابر نفود آب محافظت می کند.


نظرات بازدیدکنندگان