آموزش آیلتز جنرال

18,500 تومان

1 امتیاز وفاداری با خرید این محصول دریافت میکنید

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد
توضیحات General این کتاب از نوع مدل عمومی می باشد و برای دانش آموزانی که در آزمونهای مدرک و گواهینامه اول دانشگاه کمبریج کار می کنند مفید می باشد شامل تمرین ها ،‌آزمون ها ، گرامر ، متن های درک و فهم ، تلفظ و ... می باشد . Examination این کتاب مجموعه ی پر محتوایی را برای سیستم آزمون IELTS فراهم کرده است که به طور پیشرفته مهارت های زبان را در آزمون هایی توضیح داده است که شامل هم مدل عمومی و هم دانشگاهی برای خواندن و نوشتن می باشد . Insight into این کتاب مجموعه ای از 4 مهارت از آزمون های IELTS می باشد شنیدن ، خواندن ، نوشتن و صحبت کردن . شامل 5 تست ، تمرین که از مدل مکالمه ی جدید سال 2001 می باشد به علاوه مدل های خواندن ، نوشتن که برای داوطلبان آموزش عمومی می باشد . Practice Test Plus یک محصول گسترده برای دانش آموزانی در پایه ی مقدماتی و متوسط بالا ارائه شده است . که مهارت های لازم و تمرین های زبان در سیستم آزمون IELTS را تهیه کرده است . مجموعه ی پر محتوایی برای هر دو مدل آموزش Academic (دانشگاهی) و Gneral (عمومی ) است . Step Up to این کتاب برای نیاز دانش آموزان به فراگیری مهارت های لازم در آزمون IELTS تهیه شده است . هر بخش در این مجموعه راهنمایی های کامل را برای مهارت های لازم از هر مدل داراست . این سری محصولی پر محتوا و دارای تمرین هایی از محدوده ی کاملی از تست های مهارتی در IELTS است که بر روی تجزیه و تحلیل مراحل لازم در انجام آزمون و فعالیت های تمرین تمرکز می کند .

موضوع : آموزش زبانهای خارجی
CD
4 عدد
انگلیسی
عمومی
نشر الکترونیک پانا

توضیحات

توضیحات General این کتاب از نوع مدل عمومی می باشد و برای دانش آموزانی که در آزمونهای مدرک و گواهینامه اول دانشگاه کمبریج کار می کنند مفید می باشد شامل تمرین ها ،‌آزمون ها ، گرامر ، متن های درک و فهم ، تلفظ و ... می باشد . Examination این کتاب مجموعه ی پر محتوایی را برای سیستم آزمون IELTS فراهم کرده است که به طور پیشرفته مهارت های زبان را در آزمون هایی توضیح داده است که شامل هم مدل عمومی و هم دانشگاهی برای خواندن و نوشتن می باشد . Insight into این کتاب مجموعه ای از 4 مهارت از آزمون های IELTS می باشد شنیدن ، خواندن ، نوشتن و صحبت کردن . شامل 5 تست ، تمرین که از مدل مکالمه ی جدید سال 2001 می باشد به علاوه مدل های خواندن ، نوشتن که برای داوطلبان آموزش عمومی می باشد . Practice Test Plus یک محصول گسترده برای دانش آموزانی در پایه ی مقدماتی و متوسط بالا ارائه شده است . که مهارت های لازم و تمرین های زبان در سیستم آزمون IELTS را تهیه کرده است . مجموعه ی پر محتوایی برای هر دو مدل آموزش Academic (دانشگاهی) و Gneral (عمومی ) است . Step Up to این کتاب برای نیاز دانش آموزان به فراگیری مهارت های لازم در آزمون IELTS تهیه شده است . هر بخش در این مجموعه راهنمایی های کامل را برای مهارت های لازم از هر مدل داراست . این سری محصولی پر محتوا و دارای تمرین هایی از محدوده ی کاملی از تست های مهارتی در IELTS است که بر روی تجزیه و تحلیل مراحل لازم در انجام آزمون و فعالیت های تمرین تمرکز می کند . موضوعات در این کتاب مناسب برای استفاده در کلاس و مطالعه ی فردی می باشد و از نوع مدل عمومی برای خواندن و نوشتن است . Preparation and practice این کتاب که از نوع Gneral تهیه شده است . به داوطلبان تمرینات وسیع همراه با ساختار و دستور العمل ، انواع پرسش ها و متن ها را همراه با آزمون ارائه می دهند . 404 General این کتاب موضوعاتی را برای کمک به یادگیری و پیشرفت لغات انگلیسی فراهم کرده است به طور مختص دانش آموزانی است که آزمون های IELTS را کار می کنند . همچنین برای هر دو مورد آموزش عمومی و دانشگاهی استفاده می شود . Engilish work این کتاب براینیاز دانش آموزان به فراگیری مهارت های لازم در آزمون IELTS تهیه شده است . هر بخش در این مجموعه راهنمایی های کامل را برای مهارت های لازم از هر مدل را داراست . این سری محصولی پر محتوا و دارایی تمرین ها از محدوده ی کاملی از تست های مهارتی در IELTS است که بر روی تجزیه و تحلیل مراحل لازم در انجام آزمون و فعالیت های تمرین تمرکز می کند . Eeading and writing (general) این کتاب که از مدل آموزش عمومی (Gneral) می باشد به ویژه برای کمک به داوطلبان طراحی شده است که آزمان های IELTS از نوع عمومی را به بهترین وجه فرا بگیرند .

محصولات مشابه

 • امتیاز مشتریان وفادار

  با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم
 • چرا به ما اعتماد کنید ؟

  فروشگاه اینترنتی بهینه خرید دارای نماد اعتماد دو ستاره و نماد ساماندهی کسب و کار های کشور میباشد ، پس با خیال راحت خرید کنید

 • ضمانت اصل بودن کالا

  بهینه خرید همواره در تلاش برای تهیه محصولاتی با گارانتی اصلی میباشد
  تمامی توضیحات را میتوانید در قسمت ضمانت اصالت کالا مطالعه کنید