مشاهده گالری تصاویر آموزش ایروبیک در خانه

آموزش ایروبیک در خانه

1 امتیاز وفاداری با خرید این محصول دریافت میکنید

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

ایروبیک در خانه  برای بانوان و آقایان

ورزش یا نرمش یاتمرین های ایروبیک یا هوازی به معنای انجام حرکات ریتمیک و تکرارشونده به توسط اندام ها و عضلات بزرگ بدن است.مهمترین تاثیر این نرمش هاافزایش فعالیت عضلات , استخوان ها  قلب و ریه ها است ونتیجه افزایش فعالیت در این ارگان ها سالم تر شدن آنها است. باانجام مداوم نرمش های آئروبیک , قلب شما قوی ترشده وراحت تر میتوانید نیاز عضلات شما رابه اکسیژن تامین کند. 

موضوع : ورزش حرفه ای
DVD
2 عدد
فارسی
عمومی
نشر الکترونیک پانا

توضیحات

1.      پیشگفتار

2.      نرمش

3.      حرکت تاب راک 

4.      هوازی 

5.      ریزه دو ضرب

6.      ریزه سه ضرب

7.      حرکت پرچم بغل

8.      چکیده حرکات

9.      تمرین

شیوه تمرینی ایروبیک موجب توسعه و افزایش آمادگی جسمانی (هوازی)می شود . واین مسئله موجب افزایش قدرت ,سرعت و هماهنگی بین اعصاب و عضلات , انعطاف پذیری و چابکی می شود . در اجرای حرکات ایروبیک ,تمرکز ذهنی از اهمیت بسزایی برخوردار است. این مسئله موجب رشد ذهنی و توسعه خلاقیت می شود. امروزه در بسیاری از نقاط جهان. این ورزش پرتحرک و پرجاذبه ,به عنوان یک ابزار با ارزش برای حفظ سلامتی و تندرستی انسان ها محسوب می شود . ز آنجایی که این حرکات ورزشی از سوخت و چربی بهره میگیرد باانجام آن چربی های اضافی بدن به عنوان سوخت یا انرژی مصرف شده و وزن اضافی بدن کاهش می یابد و با ادامه چنین حرکاتی به تدریج قلب و سیستم عروقی و تنفسی در مقابل فعالیت های حرکتی از کارایی بالاتری برخوردار می شوند شیوه تمرین ایروبیک به سبب اجراهای هوازی موزون و هماهنگ که با موزیک همراه است وسیله ای بسیار موثر برای جلوگیری از افسردگی , رفع بی حوصلگی و بی تابی است و به دلیل آن که فرد تمرین کننده این ورزش را به شکل گروهی و در قالب حرکات موزون و از قبل تعیین شده دنبال می کند تاثیر  بسزایی در تقویت رفتارهای گروهی دارد.

 • امتیاز مشتریان وفادار

  با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم
 • چرا به ما اعتماد کنید ؟

  فروشگاه اینترنتی بهینه خرید دارای نماد اعتماد دو ستاره و نماد ساماندهی کسب و کار های کشور میباشد ، پس با خیال راحت خرید کنید

 • ضمانت اصل بودن کالا

  بهینه خرید همواره در تلاش برای تهیه محصولاتی با گارانتی اصلی میباشد
  تمامی توضیحات را میتوانید در قسمت ضمانت اصالت کالا مطالعه کنید