DeepCool XFan80L/R 8*8CM Case Fan

17,000 تومان

در انبار موجود نیست

بخرید و 150 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

فن کیس دیپ کول XFAN 80 L/R

دارای LED قرمز رنگ با برخورداری از جلوه نورپردازی چشم نواز
دارای فریم ساخته شده از پلاستیک UV شفاف (Transparent) بی رنگ
ساختار کاملاً بلبرینگی
قابلیت بکارگیری در مودینگ هر مدل کیس ها (Case Modding)
سرعت بالای 1800 دور در دقیقه با نویز قابل قبول
قابل استفاده در تمامی مدل های کیس و پاور در هر اندازه
بسته بندی محکم 

توضیحات DeepCool XFan 80 L/R

یکی از پرکاربردترین راه های خنکسازی و چرخه کولینگ کیس، بکارگیری فنهای خنک کننده استاندارد در ورودیها و خروجی های کیس است. همچنین نکته مهم و حیاتی در پرفورمنس نهایی فن های خنک کننده، بزرگی و میزان سرعت چرخش آنها است. هر چقدر اندازه فریم فن بزرگتر باشد، به همان میزان نیز از سرعت چرخش (RPM) و البته نویز آن کاسته می شود. امروزه بکارگیری فن های 120 و 140 میلیمتری در کیس های دسکتاپ بسیار متداول شده و شاید کمتر کیسی را بتوان یافت که از فن های 80 میلیمتری در آنها استفاده شده باشد! اما فن کیس مدل XFAN 80L/R به نوعی برادر کوچکتر مدل 120 میلیمتری به حساب می آید که تمامی خصوصیات مدل 120 را نیز به ارث برده است. ساختار شفاف پلاستیکی UV، استفاده از بلبرینگ باکیفیت در هسته مرکزی فن و برخورداری از چهار LED قرمز رنگ مشخصه های همسان و برابر این محصول با برادر بزرگترش است.

فن کیس دیپ کول مدل XFAN 80 L/R

سرعت این مدل 8 سانتیمتری به 1800 دور در دقیقه افزایش یافته اما نویز آن 6 دسیبل کمتر از مدل 120 میلیمتری سری L/R اعلام شده است! حداکثر قابلیت این محصول در جابجایی هوا 21.8CFM است که کاهش این عدد در برابر مدل 12 سانتیمتری به دلیل کاهش اندازه و تعداد پره ها است. مدل Xfan80 L/R به دلیل سرعت چرخش بالا و ال ای دی های بکار رفته در آن 2.4 وات است که برای استفاده های طولانی مدت و متداوم، مناسب است. همچنین یک آداپتور تبدیل برق 3 پین به سوکت مولکس پاور نیز در بسته بندی قرار داده شده که مشکل نبودن سوکت خالی فن بر روی مادربردها را مرتفع می سازد.

فن کیس دیپ کول مدل XFAN 80 L/R

فن کیس و پاور XFAN 80 L/R یکی از گزینه های ایده آل خانواده پرتعداد ایکس فن است که می تواند در سفارشی کردن کیس ها مورد استفاده قرار گیرد. خانواده بزرگ XFan شرکت دیپ کول از نمونه های مطمئن و کارآمد برای بکارگیری در هر نوع کیس و پاور است.

مــزایا
مــعایب